Podstawowym przedmiotem naszej działalności jest kompleksowa

obsługa przedsiębiorców, podmiotów
instytucjonalnych oraz pomoc świadczona
na rzecz osób fizycznych

Zakres usług

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę prawną. Świadczymy usługi na rzecz osób fizycznych, klientów instytucjonalnych oraz przedsiębiorców w zakresie bieżącej działalności gospodarczej wykonywanej we wszelkich formach przewidzianych prawem. O skuteczności naszych działań świadczy stale poszerzające się grono Klientów. Z wieloma z nich współpracujemy od wielu lat, co jest dowodem zaufania, na które udało się nam zapracować sumienną pracą na rzecz obrony ich interesów.

Jednocześnie stale poszerzamy zakres świadczonych usług, dopasowując swoją działalność do dynamicznie zmieniającego się rynku. Nieustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez naszych prawników, a także stosowanie wysokich standardów w organizacji pracy Kancelarii gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Oferujemy usługi w szczególności w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, finansowego, pracy oraz zamówień publicznych. Odpowiednie przygotowanie merytoryczne oraz bogate doświadczenie naszego zespołu gwarantują szeroką specjalizację, a wieloletnie doświadczenie Kancelarii umożliwiło nam poznanie specyfiki pracy w każdej dziedzinie prawa.

Zajmujemy się również doradztwem oraz kompleksową obsługą prawną w ramach planowanych oraz w toku realizowanych projektów inwestycyjnych, w tym w sferze zamówień publicznych.

Specjalizacją Kancelarii są sprawy mediacyjne i negocjacyjne w zakresie spraw cywilnych, gospodarczych oraz w procesie inwestycyjnym.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.