Podstawowym przedmiotem naszej działalności jest kompleksowa

obsługa przedsiębiorców, podmiotów
instytucjonalnych oraz pomoc świadczona
na rzecz osób fizycznych

Zespół

Radca Prawny Anna Oszczęda

Założyciel kancelarii, radca prawny z wieloletnim doświadczeniem. Specjalista prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego oraz procesowego z dużym doświadczeniem sądowym. Ponadto Mecenas znana jako skuteczny negocjator. W zawodzie pracuje od 1997 r. Początkowo na stanowisku radcy prawnego w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie jako ekspert zajmujący się reprezentowaniem organu w postępowaniach sądowych i administracyjnych, a także przygotowywaniem opinii, analiz i projektów dla Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Od 2001 roku zawód wykonuje w ramach własnej Kancelarii, prowadząc obsługę podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.

Radca Prawny Konrad Matlak

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Szczecińskim (2008 r.). W roku 2013 uzyskał tytuł Radcy Prawnego. Specjalizuje się w prawie komunikacji elektronicznej oraz sektorze IT, konkurencji oraz prawie gospodarki nieruchomościami.

Nie są mu obce również pozostałe dziedziny prawa, w szczególności szeroko rozumianego prawa gospodarczego, gdzie specjalizuje się w opracowaniu wszelkiego rodzaju umów.

Dysponuje szeroką wiedzą praktyczną w zakresie zarządzania nieruchomościami, co potwierdza uzyskana Licencja Zarządcy Nieruchomościami wydawana przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami z udziałem jednostek samorządu terytorialnego.

Zarejestrowany jest w Bazie Kandydatów na członków rad nadzorczych prowadzonej przez Ministerstwo Skarbu Państwa.

Prywatnie, każdą wolną chwilę wykorzystuje na podróże - te bliskie jak i te dalekie.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.